انواع واشر و خار

دسته بندی ها :
انواع واشر و خار
انواع واشر و خارReviewed by حکیمی on Oct 22Rating: 5.0انواع واشر و خارانواع واشر و خار : واشر نامی آشنا در صنایع مختلف است که در زندگی روزمره بارها از آن در اتصالات مختلف استفاده های فراوان کرده ایم. واشر فنری که در زیر مجموعه انواع مدل های واشر قرار گرفته است دسته ای دیگر از اتصالات پرکاربرد در صنایع مختلف است که شکل ظاهری آن حالت استوانه ای با ضخامت بسیار کم است و مابین دو لبه آن شکاف بزرگی وجود دارد. به گونه ای که دو لبه این قطعه از یکدیگر جدا می باشد.

🔴انواع واشر و خار🔴

⏺واشر تخت

⏺واشر فنری

انواع واشر و خار : واشر نامی آشنا در صنایع مختلف است که در زندگی روزمره بارها از آن در اتصالات مختلف استفاده های فراوان کرده ایم. واشر فنری که در زیر مجموعه انواع مدل های واشر قرار گرفته است دسته ای دیگر از اتصالات پرکاربرد در صنایع مختلف است که شکل ظاهری آن حالت استوانه ای با ضخامت بسیار کم است و مابین دو لبه آن شکاف بزرگی وجود دارد. به گونه ای که دو لبه این قطعه از یکدیگر جدا می باشد. انواع واشر و خار فنری در جهت توزیع فشار در میان یک سطح موضعی مانند اتصال و پیوند دادن میان پیچ و مهره مورد استفاده قرار گرفته و از آن به عنوان قطعه ای مکمل در اتصالات پیچ و مهره استفاده می شود. از این رو در نقاطی که لرزش وجود دارد مانع از باز شدن پیچ از مهره می شود.

⏺واشر لرزه گیر

⏺واشر تنظیم

⏺واشر هزارخاری

⏺واشر خورشیدی

⏺واشر چاکنت

⏺ واشر بشقابی

 

🔴 انواع خار 🔴

 

⏺ خار دوگوش

⏺ خار سه گوش

⏺ خار توکار

⏺ خار روکار

 

 

فروش پیچ و مهره ، پیچ ام دی اف ، مکس دریل ، پیچ شیروانی ، پیچ نوک مته ای ، پیچ کناف ، پیچ سر مته ، قیمت پیچ و مهره ، فروش پیچ و مهره ، پیچ ام دی اف ، مکس دریل ، پیچ شیروانی ، پیچ نوک مته ای ، پیچ کناف ، پیچ سر مته ، قیمت پیچ و مهره ، فروش پیچ و مهره ، پیچ ام دی اف ، مکس دریل ، پیچ شیروانی ، پیچ نوک مته ای ، پیچ کناف ، پیچ سر مته ، قیمت پیچ و مهره ، فروش پیچ و مهره ، پیچ ام دی اف ، مکس دریل ، پیچ شیروانی ، پیچ نوک مته ای ، پیچ کناف ، پیچ سر مته ، قیمت پیچ و مهره ، فروش پیچ و مهره ، پیچ ام دی اف ، مکس دریل ، پیچ شیروانی ، پیچ نوک مته ای ، پیچ کناف ، پیچ سر مته ، قیمت پیچ و مهره ، فروش پیچ و مهره ، پیچ ام دی اف ، مکس دریل ، پیچ شیروانی ، پیچ نوک مته ای ، پیچ کناف ، پیچ سر مته ، قیمت پیچ و مهره ، فروش پیچ و مهره ، پیچ ام دی اف ، مکس دریل ، پیچ شیروانی ، پیچ نوک مته ای ، پیچ کناف ، پیچ سر مته ، قیمت پیچ و مهره . ، جدول تبدیل اینچ به میلی‌متر ، جدول تبدیل اینچ به میلی‌متر ، جدول تبدیل اینچ به میلی‌متر

مطالب مرتبط

نظرات شما

X